Sobol Illuminated Bollard Lampa Solarna LED

Wykorzystuje czterokanałowy algorytm dynamicznego doładowania, aby zmaksymalizować moc generowaną z każdego panelu słonecznego.
W ciągu dnia światło przechodzi przez urządzenie, oświetlając i cieniując panele.

Enquiry
Category:

Description

Czym jest Sobol Illuminated Bollard Lampa Solarna LED?

Bateria jest ładowana przez cały dzień z energii pozyskiwanej z paneli słonecznych.
Lampa ma technologię zarządzania akumulatorem, która ogranicza całkowite rozładowanie, zmniejszając jasność diody LED, aż do uzyskania wystarczającej ilości światła otoczenia do naładowania.

Aby utrzymać poziom naładowania akumulatora podczas transportu, tryb niskiego poboru mocy można zainicjować przez krótkie umieszczenie magnesu na urządzeniu, po zainstalowaniu magnes służy ponownie do aktywacji gotowości do użycia.

Monitoruje poziom oświetlenia w otoczeniu, przewidując przejście z dnia na noc. Automatyczne przejście pozwala na sezonowe zmiany poziomów oświetlenia. W nocy świeci biała dioda LED o wysokiej wydajności. Jasność diody LED jest regulowana przez obwód sterownika modulacji szerokości impulsu. Dioda LED pozostaje na niskim poziomie światła, dopóki nie zostanie aktywowana przez pasywne czujniki podczerwieni (PIR). Czujniki PIR mają zasięg wykrywania do 5 m, po zbliżeniu dioda LED rozjaśnia się na 10 sekund, potem delikatnie ściemniając.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sobol Illuminated Bollard Lampa Solarna LED”

Your email address will not be published.